Güney Kumlama

Güney Kumlama olarak, Antalya,  yurtiçi ve yurtdışında icra ettiğimiz bütün kumlama, boyama projelerinde çevreye saygılı olmak temel prensibimizdir. Bütün çalışanlarımız özel teknik eğitimden geçirmiş olup, sertifikalıdır. Iş kalitemiz Isveç stantdartlarında 8501 kalitesinde yüzey temizliği yapılıp, boya öncesi hazırlık yapılır.
Firmamız, yerli ve yabancı tedarikçılerle birlikte 300 ün üzerinde sanayi işletmesi ve belediye ile çalışmaktadır.   Firmamız 18.yılını dolduran ve piyasanın en tecrübeli ve köklü firmalarındandır. Şu ana kadar sayısız projeye imza atmış, güçlü ve deneyimli kadrosu ve piyasa hakimiyeti ile sizlere hizmek vermektedir.

Misyon

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak güncel ve gelişen teknolojilerle uyumlu, nitelikli ve maliyet etkin ürün ve sistemler tasarlamak, geliştirmek, üretmek ve her koşulda devamlılığını sağlamak yönünde öncü olmaktır.

Vizyon

Kumlama konusunda faaliyet gösteren şirketimiz 2001 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne kadar geçen süre içerisinde, sürekli yenilenen çehresi,kaliteye ve hizmet anlayışına vermiş olduğu büyük önem sayesinde, konusunda tamamen uzmanlaşmış ve sektörde Akdeniz’in önde gelen kurumları arasındaki yerini almıştır.